facebook
google+
kontakt
twitter
Baza CBDZOE
Witaj w bazie CBDZOE! Zarejestruj się i korzystaj z oferowanych przez nas usług!

Rejestracja KONTA UŻYTKOWNIKA

Teraz możesz w prosty i szybki sposób zarejestrować posiadane zwierzęta towarzyszące bez względu na ich gatunek, rasę, płeć raz typ oznakowania.
Pamiętaj, że oznakowanie zwierzęcia jest tylko częściowym działaniem w kwestii jego identyfikacji. Aby zapewnić swojemu pupilowi szybki i bezpieczny powrót domu konieczna jest jego rejestracja w bazie CBDZOE.
Po rejestracji uzyskasz nieograniczony dostęp do funkcjonalności CBDZOE oraz możliwość dodania wszystkich oznakowanych – w jakikolwiek sposób (tatuaż, mikroczip, zawieszka itp.) zwierząt.
WYPEŁNIJ FORMULARZ
dodaj swojego zwierzaka
do bazy CBDZOE
Wyszukiwarka czipów,
tatuaży i zawieszek QRCODE
W tym miejscu możesz odszukać, sprawdzić czy mikroczip, tatuaż lub numer zawieszki zwierzęcia jest już zarejestrowany w CBDZOE. Jeżeli nie odnalazłeś poszukiwanego przez Ciebie numeru mikroczipa możesz skorzystać z wyszukiwarki międzynarodowej bazy EuroPetNet w celu ustalenia czy mikroczip był już wcześniej rejestrowany.
ZNAJDŹ PUPILA
wpisz wynik działania
Oznakowanie elektroniczne oraz rejestracja psów, kotów i innych zwierząt w przypadku zaginięcia ułatwia ich identyfikację i sprawia, że mają one dużo większą szansę na szybkie odnalezienie swojego właściciela i uniknięcie pobytu w schronisku. Warto zatem wprowadzić swoje zwierzęta do spisu zwierząt oznakowanych. Baza jest systematycznie uzupełniana poprzez dodawanie danych nowych zaczipowanych zwierząt. Tworzenie wykazu zwierząt oznakowanych elektronicznie to praktyka znana i ciesząca się popularnością za granicą od wielu lat. Tego rodzaju rejestr obliguje właścicieli do troski o zwierzęta i ogranicza problem bezdomności wśród psów czy kotów.

Co to jest czipowanie zwierząt

Czipowanie zwierząt jest to zabieg, który odbywa się przez wprowadzenie mikroczipa do organizmu zwierzęcia za pomocą strzykawki jednorazowego użytku. Implantacja przypomina podanie zastrzyku i przy fachowym jej wykonaniu jest prawie bezbolesna dla zwierzęcia. Zabieg czipowania wykonuje weterynarz. Czipy są aplikowane podskórnie w środkowej części szyi po jej lewej stronie, bądź na grzbiecie pomiędzy łopatkami raz na całe życie; nie zużywają się one i nie wymagają wymiany...

przewiń w lewo
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry