facebook
google+
kontakt
twitter
Przyjazne miejsca
Skorzystaj z naszej mapki i poznaj miejsca, w których Twój Pupil jest zawsze mile widziany!
Miejsca przyjazne zwierzętom
Wybierz interesującą Cię kategorię
Dział PRZYJAZNE MIEJSCA powstał z myślą o wszystkich, którzy pragną podczas wczasów, wakacji czy okazjonalnych wyjść do miasta, miło spędzić czas ze swoim czworonożnym przyjacielem (z psem lub kotem) korzystając z preferowanych form wypoczynku i poszukują miejsc noclegowych oraz restauracji, w których ich pupil będzie mile widziany. Nasza mapka miejsc przyjaznych zwierzętom pomoże wybrać ci sprawdzone miejsce i sprawi, że Twoje wakacje z psem, wyjazd nad morze czy też wypoczynek w górach, będą przyjemne i sprawią dużo przyjemności zarówno Tobie, jak i towarzyszącemu Ci pupilowi. Pomoże Ci ona także szybko znaleźć renomowane lecznice, gabinety weterynaryjne oraz kliniki w sytuacji, gdy Twoje zwierzątko będzie potrzebowało pomocy – zarówno nad morzem, jak i podczas wyjazdu w góry. Dział miejsc przyjaznych pokaże Ci również funkcjonujące w wybranym przez Ciebie rejonie schroniska i przytuliska dla zwierząt bezdomnych oraz hotele przeznaczone dla zwierząt. Możesz dokonać wyboru interesującego Cię obiektu w górach, nad morzem lub w innym, interesującym Cię rejonie kraju oraz dodać swoje przyjazne miejsce na wakacje lub wczasy z psem nanosząc je na naszą mapkę w odpowiedniej kategorii.
Tego rodzaju mapka będzie cennym przewodnikiem dla osób, które wyjeżdżają na wypoczynek z psem lub innym zwierzęciem w dowolny rejon kraju – zarówno nad morze, jak i w góry.
Hotele dla zwierząt
Miejsca noclegowe przyjazne zwierzętom
Restauracje przyjazne zwierzętom
Salon piękności dla zwierząt domowych
Schroniska, przytuliska dla zwierząt
Szkoła jazdy konnej - rekreacja
Pomoc dla zwierząt - linki polecane przez CBDZOE
Dział MIEJSCA PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM jest dedykowany zarówno zarejestrowanym użytkownikom CBDZOE, jak i wszystkim zainteresowanym umieszczeniem swojego przyjaznego miejsca na naszej mapie. Jeżeli chcesz dodać przyjazne miejsce, w którym spędzasz wakacje, wczasy lub wypoczynek z pupilem jako użytkownik bazy – zaloguj się, wypełnij kwestionariusz zgłoszeniowy, po weryfikacji moderatora Twoje zgłoszenie zostanie naniesione na mapę i otrzymasz od nas e-mail z informacją o zakończeniu procesu dodawania.
Jeśli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem bazy i chciałbyś skorzystać wyłącznie z działu MIEJSC PRZYJAZNYCH, zarejestruj się korzystając z poniższej opcji bez konieczności zakładania konta w bazie:

przewiń w lewo
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry