facebook
google+
kontakt
twitter
Lokalizator GPS dla zwierząt
CBDZOE = Baza Zwierząt Zaginionych
Jesteś w:   Start   »
Lokalizator GPS dla zwierząt

Lokalizator – łatwa lokalizacja pupila

Nasze czworonogi uwielbiają się bawić i odkrywać świat. Podążają za wrodzoną ciekawością oraz nowymi zapachami. W ferworze zabawy lub wystraszone nieoczekiwanym wydarzeniem niejednokrotnie oddalają się one od miejsca zamieszkania lub właściciela i nie potrafią odnaleźć drogi powrotnej. Do podobnych sytuacji może dochodzić podczas wyjazdów wakacyjnych oraz pobytu w obcych miejscach, kiedy pupil nie zna okolicy i nie potrafi samodzielnie odnaleźć drogi do domu. W przypadku kotów zaś, niejednokrotnie mają miejsce sytuacje, kiedy to zwierzak korzystając z chwili naszej nieuwagi ucieka przez uchylone drzwi.
W takich sytuacjach, z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak na przykład lokalizator GPS dla zwierząt. Urządzenie to pozwala ustalić położenie zwierzęcia, jego lokalizację w danym momencie oraz trasę jaką się poruszał czworonóg. Nie zastąpi ono jednak transpondera w postaci mikroczipa, który jest najskuteczniejszym urządzeniem pozwalającym stuprocentowo zidentyfikować czworonoga.  Lokalizator dla psa czy kota, stanowi jedynie urządzenie uzupełniające zabezpieczenia naszego pupila, poprzez umożliwienie jego namierzania.
 

Lokalizator GPS dla zwierząt – jakie są opcje?

Właścicielom oferuje się także wiele innych,  dostępnych w szerokim przedziale cenowym rozwiązań, ułatwiających powrót zaginionego czworonoga do domu. Najtańszą opcją są adresówki w formie niewielkich breloków czy zawieszek zawierających rozmaite informacje dotyczące zwierzęcia, które można przypinać do obroży. Metoda ta nie jest jednak niezawodna; adresówki bardzo często zrywają się z obroży, giną a w przypadku kradzieży psa są odczepiane celowo i w żaden sposób nie zabezpieczają zwierzęcia.
 

Solidne i trwałe lokalizatory GPS dla zwierząt

Dużo korzystniejszą i skuteczniejszą alternatywą dla zawieszek są profesjonalne, dedykowane obroże, wyposażone w złożone systemy GPS. Cechują się one dużo większą solidnością, trwałością ale w związku z wyższym stopniem ich zaawansowania technologicznego - także wyższą ceną. Urządzenia takie stanowią idealne rozwiązanie dla psów myśliwskich, aktywnych zwierząt lub ciekawych świata kotów. Niektóre produkty są kompatybilne jedynie z aplikacją, inne dodatkowo wysyłają SMSy lub alarmy, jeśli zwierzę za bardzo się oddali. Lokalizator GPS pozwala dokładniej określić położenie pupila, a co za tym idzie, szybciej go odnaleźć ale pamiętajmy, że jest to jedynie urządzenie zewnętrzne, które może ulec zagubieniu, kradzieży czy uszkodzeniu, pozostawiając naszego pupila bez zabezpieczenia!
 
Załóż konto w CBDZOE i zarejestruj swojego pupila  
przewiń w lewo
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry