facebook
google+
kontakt
twitter
Aktualności
AKTUALNOŚCI cbdzoe
Aktualności
W celu zapoznania się z naszymi aktualnościami prosimy o wybranie interesującego Cię zagadnienia.
ULUBIONA PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW PROMOCJA WIOSENNA - 10+1 ZNOWU AKTYWNA! ZAPRASZAMY DO SKLEPU CBDZOE...

Tylko teraz- do każdych dziesięciu sztuk mikroczipów - jeden otrzymasz w PREZENCIE!!! Szczegóły promocji w Sklepie CBDZOE. Promocja nie dotyczy zakupu za pośrednictwem innych kanałów dystrybucji. Jeśli chcesz skorzystać z promocji - zapraszamy do SKLEPU CBDZOE!

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH SZCZECIN 2018
2018-07-20 14:03
Tutaj byliśmy...

W dniach 30.06-01.07.2018r uczestniczyliśmy jako jeden z fundatorów w wystawie psich piękności zorganizowanej przez ZKWP o/Szczecin. Organizacja imprezy znajdowała się na najwyższym poziomie a dla fanów kynologii była prawdziwą ucztą duchową.

Tylko do końca czerwca 2018 niezwykła promocja!!

...do każdego zakupionego na stronie Sklepu CBDZOE lub telefonicznie mikroczipa - Książeczka Zdrowia Zwierzęcia - GRATIS!!!
Książeczka została zredagowana na 38-miu stronach wysokiej klasy papierze.

Dzięki przejrzystym i estetycznym formularzom prowadzenie dokumentacji medycznej oraz profilaktycznej Twojego pupila będzie czystą przyjemnością.
Oferta CBDZOE zadowoli z pewnością każdego hodowcę, dla którego Książeczka Zdrowia Zwierzęcia stanowić będzie idealne uzupełnienie wyprawki szczenięcia/kociaka!

Dla lekarzy weterynarii natomiast, stanowić będzie doskonałe narzędzie pracy!

 

link do promocji w sklepie CBDZOE:

https://www.cbdzoe.pl/sklep/mikroczipy-promocja,315.html 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE
2018-03-29 10:53
Z okazji świat Wielkanocnych najlepsze życzenia dla Wszystkich kochających zwierzęta.

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,

przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja"

KOMUNIKAT PREZESA KRAJOWEJ RADY LEKARSKO-WETERYNARYJNEJ
2017-10-18 14:05
KILW ODNIOSŁA SIĘ DO KWESTII ELEKTRONICZNEGO ZNAKOWANIA ZWIERZĄT ORAZ WYDAWNIA PASZPORTÓW

Po licznych interwencjach oraz prośbach o zajęcie stanowiska, Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna w dniu 10.10.2017r.wystosowała Komunikat, w którym po raz kolejny podkreśla kwestię formalności związanych z wydawaniem paszportów zwierzętom towarzyszącym oraz elektronicznego ich znakowania. z dokumentu jasno wynika, iż:

 • nie ma żadnych wskazań do preferowania mikroczipów z tzw. kodem kraju (616), gdyż jedynym wymogiem jaki musi spełniać transponder jest zgodność z normami ISO 11784-11785 i każdy mikrochip spełniający to kryterium może zostać wykorzystany do znakowania
 • wydanie paszportu nie może być uzależnione od możliwości rejestracji zwierzęcia w bazach prowadzonych przez podmioty gospodarcze
 • nie ma wskazań do do automatycznego rejestrowania zwierząt przez lekarzy weterynarii a wszelkie tego typu działania wymagają wyrażenia zgody przez właściciela zwierzęcia na udostępnianie danych osobowych!
II WYSTAWA PSÓW RASOWYCH GR IX W MIŃSKU MAZOWIECKIM
2017-06-01 08:56
MIELIŚMY PRZYJEMNOSŚĆ BRAĆ UDZIAŁ W WYSTAWIE W CHARAKTERZE SPONSORA NAGRÓD

...pomimo, iż nie dane nam było uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie, byliśmy na niej obecni duchem oraz naszym wsparciem. Serdecznie gratulujemy wszystkich uczestnikom wspaniałych psiaków oraz życzymy niezliczonych sukcesów hodowlanych i wystawowych.

Z UWAGI NA NIEGASNĄCE ZAINTERESOWANIE NASZĄ PROMOCJĄ, SPECJALNIE DLA PAŃSTWA POSTANOWILIŚMY JĄ PRZEDŁUŻYĆ...

...Jeszcze tylko do końca maja, do każdych dziesięciu zakupionych w Sklepie CBDZOE mikroczipów otrzymacie Państwo jedną sztukę - tego samego typu - gratis! Zapraszamy do korzystania w promocji!!!

2017-03-24 12:35
Z OKAZJI NADEJŚCIA WYCZEKIWANEJ WIOSNY STWORZYLIŚMY DLA PAŃSTWA WASZĄ ULUBIONĄ PROMOCJĘ NA ZAKUP MIKROCZIPÓW

... do każdych dziesięciu zakupionych w Sklepie CBDZOE mikroczipów otrzymacie Państwo jedną sztukę - tego samego typu - gratis! Promocja ma ograniczony czas trwania a zatem już dzisiaj zapraszamy do korzystania z niej!

NOWA FUNKCJONALNOŚĆ W CBDZOE!
2017-03-23 12:28
JUŻ TERAZ SKORZYSTAJ Z NOWOŚCI STWORZONEJ DLA TWOJEGO PUPILA PRZEZ CBDZOE, DODAJ JEGO FOTOGRAFIĘ DO INFORMACJI PODANYCH PODCZAS REJESTRACJI I ZAPEWNIJ MU JESZCZE WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO!

Centralna Baza Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie nieustannie podejmuje działania mające na celu stworzenie jeszcze lepszego systemu bezpieczeństwa dla Państwa czworonogów. Obecnie podczas wyszukiwania numeru mikroczipa w wyszukiwarce CBDZOE, poza informacją iż pupil jest zarejestrowany w bazie pojawia się również jego zdjęcie, co pozwala na dodatkową jego identyfikację!

PRZEKAZUJEMY W PAŃSTWA RĘCE NOWY MODEL CZYTNIKA, NIEWIELKIEGO, PORĘCZNEGO I PROSTEGO W OBSŁUDZE

Czytnik PetScan RF-CNT61 jest urządzeniem do odczytu mikroczipów, które charakteryzuje bardzo prosta, intuicyjna obsługa, ergonomiczny kształt, bardzo wysoka czułość gwarantująca szybki odczyt oraz niewielkie gabaryty i przystępna cena. Cechy te predestynują go do miana wyposażenia niezbędnego każdemu hodowcy zwierząt domowych. Czytnik posiada wbudowaną baterię ładowaną przez złącze USB. 

SPORY ORAZ DEZINFORMACJA DOTYCZĄCA LEGALNOŚCI MIKROCCZIPÓW Z KODEM POCZĄTKOWYM 900 (LUB TEŻ JEJ BRAKU) WPROWADZIŁA MNÓSTWO NIEPOTRZEBNYCH NEGATYWNYCH EMOCJI; OTO NASZE WYJAŚNIENIE:
W związku z informacjami oraz zapytaniami zaniepokojonych hodowców, jakie od dnia wczorajszego napływają do nas, jako dystrybutor mikroczipów z kodem początkowym 900 pragniemy odnieść się do treści rozporządzenia wydane przez GKH ZKwP:
1. ICAR nie wydał żadnych standardów, które wykluczałyby mikroczipy 900 z dystrybucji w Polsce; przeciwnie- kod ten został nadany przez ICAR wielu producentom, co można sprawdzić na stronie -http://www.serviceicar.com/tables/Tabella1.php?table=3#prettyPhoto oraz http://www.icar.org/index.php/certifications/animal-identification-certifications/code-of-conduct/ 
2. Kod nadany mikroczipom, nie ma nic wspólnego z miejscem ich produkcji; najczęściej też, jeden i ten sam producent produkuje mikroczipy i z kodem 900 i z 616
3. Mikroczipy z tzw. kodem krajowym dla Polski-616 nie są przydzielone przez ICAR i nie będą, gdyż aby Polska otrzymała pulę na numer krajowy 616 musi najpierw powstać jednostka administracyjna odpowiedzialna za znakowanie i identyfikację zwierząt, a takowej w Polsce jeszcze nie ma! 
4. Mikroczipami z kodem 900 dystrybuowanymi przez CBDZOE są obecnie oznakowane bardzo duże ilości psów i kotów, które zostały eksportowane i nie posiadamy ani jednej informacji zwrotnej dotyczącej problemów z odprawą celną czy też nostryfikacją rodowodu
5. Ideą znakowania nie jest rozpoznanie po pierwszych cyfrach kraju z jakiego pochodzi zwierzę lecz unikalność kodów numerycznych, pozwalająca na jednoznaczną identyfikację
Ta wyjątkowa w roku noc to czas szampańskiej zabawy dla nas - ludzi; czy również dla naszych czworonogów?

Hałas związany z pokazami sztucznych ogni a szczególnie, odpalaniem petard hukowych, stanowi dla zwierząt towarzyszących często źródło silnego stresu. Niestety, z pewnymi zakorzenionymi tradycjami trudno jest walczyć; możemy jednakże zrobić kilka rzeczy, które pomogą zniwelować lęk odczuwany przez naszych pupili.

2016-09-30 11:22
ZA KAŻDE 20 SZTUK DOWOLNYCH MIKROCZIPÓW PREZENT!

Każdy hodowca, właściciel lub miłośnik kotów otrzyma pojemnik na przysmaki, zaś piesków - zabawkę dla szczeniąt. Gadżety cechuje estetyka i użyteczność; z pewnością będą przydatne w domu gdzie zamieszkują czworonogi. 

Promocja trwa do 30 listopada 2016r. Zapraszamy do Sklepu CBDZOE!

2016-07-13 15:06
PRZY ZAKUPIE MINIMUM 20 SZTUK MIEKROCZIPÓW OTRZYMACIE PAŃSTWO PREZENT

Niezwykle miły w dotyku, mięciutki oraz estetyczny kocyk, idealny dla kociąt, szczeniąt a także dorosłych zwierząt będzie doskonałym nabytkiem zarówno dla hodowcy, jak i właściciela czworonogów.

Prezent otrzyma każdy Klient Sklepu CBDZOE, dokonujący zakupu minimum 20-stu mikrochipów.

ZAPRASZAMY NASZYCH KLIENTÓW DO KORZYSTANIA Z SZEREGU UDOGODNIEŃ W NOWEJ SZACIE GRAFICZNEJ

Z myślą o komforcie użytkowania strony Sklepu CBZOE proponujemy nową szatę graficzną oraz liczne rozwiązania, które sprawią, że zakupy u nas będą łatwe, szybkie i przyjemne.

Pomyśleliśmy także o tych z Państwa, którzy nie dysponują czasem na zakładanie konta klienta i pragną dokonać SZYBKIEGO ZAKUPU wybranego towaru, bez konieczności rejestracji w Sklepie CBDZOE. Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu i życzymy wszystkim - MIŁEGO KUPOWANIA!

PROMOCJA 10+1
2016-05-06 15:28
WRAZ Z NASTANIEM PIĘKNEJ I KOLOROWEJ WIOSNY, SPECJALNIE DLA SWOICH KLEINTÓW PRZYGOTOWALISMY PROMOCJĘ!

.... teraz do każdych, dziesięciu zakupionych mikroczipów jedna sztukę otrzymasz gratis! Promocja dotyczy również zestawów - mikroczip+zawieszka; do każdych dziesieciu zamówionych zestawów otrzymasz jeden mikroczip GRATIS!

KARTA WŁAŚCICIELA ZWIERZĘCIA JUŻ DOSTĘPNA W SPRZEDAŻY ? SAMODZIELNIE LUB W ZESTAWIE Z ZAWIESZKĄ NFC!

Z uwagi na duże zainteresowanie wśród właścicieli zwierząt oferujemy możliwość nabycia KARTY WŁAŚCICIELA ZWIERZĘCIA. Wystarczy wejść na stronę Sklep CBDZOE i dokonać zakupu; dla osób pragnących dodatkowo zabezpieczyć swojego pupila oferujemy także zastawy składający się z karty oraz zawieszki z tagiem NFC w okazyjnej cenie.

KARTA WŁAŚCICIELA ZWIERZĘCIA - KOLEJNA NOWOŚĆ CBDZOE!!!
2016-04-01 13:52
OD DNIA 1 KWIETNIA KAŻDY REJESTRUJĄCY SIĘ UŻYTKOWNIK CBDZOE OTRZYMA OD NAS PREZENT

Wszystkim Klientom CBDZOE, którzy założą Konto Użytkownika przekazujemy KARTĘ WŁAŚCICIELA ZWIERZĘCIA. Zawiera ona informację, iż w domu posiadacza karty pozostało bez opieki zwierzę, którym należy zająć się w razie nieprzewidzianych okoliczności a także dane kontaktowe osób, jakie można powiadomić w takim przypadku.
Karta posiada także tag NFC, w którym zostały zaprogramowane wstępnie dane właściciela karty oraz zarejestrowanych na jego koncie zwierząt.

TERAZ WYSTARCZY APLIKACJA W TELEFONIE ABY ZIDENTYFIKOWAĆ ZNALEZIONEGO PSA/KOTA Z ZAWIESZKĄ CBDZOE.

Dzięki systemowi komunikacyjnemu NFC zastosowanemu w naszej zawieszce, możliwe jest samodzielne zaprogramowanie zawartych w tagu danych. Każdy właściciel czworonoga może w nim zamieścić swój numer telefonu, nr mikroczipa zwierzęcia albo jakiekolwiek informacje pomocne w identyfikacji pupila oraz jego właściciela. Do odczytu tych danych wystarczy telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją NFC; przykładasz go do oznaczenia, odczytujesz informacje zapisane w tagu i pomagasz zwierzęciu wrócić do domu.
Zawieszka informuje także o fakcie oznakowania zwierzęcia mikroczpiem oraz rejestracji w CBDZOE wraz z adresem strony internetowej.
Zabezpiecz swojego pupila- szybko, skutecznie i pomóż mu odnaleźć siebie!!!

PAKIET PODSTAWOWYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH CODZIENNEJ PIELĘGNACJI PSÓW ZEBRANYCHW JEDNYM MIEJSCU

Pozornie proste czynności, którym systematycznie poddawane są nasze psiaki, stanowią dla wielu właścicieli wyzwanie wymagające niejednokrotnie pomocy ze strony lekarza weterynarii.
Jakie zabiegi możemy, a nawet powinniśmy, wykonywać przy naszym psiaku samodzielnie i jak robić to prawidłowo, a kiedy lepiej poprosić o pomoc specjalistę? Odpowiedzi na to oraz szereg innych pytań postaramy się udzielić na łamach naszego artykułu.

2016-03-02 11:31
WSZYSTKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYDARZEŃ ZE SWIATA ZWIERZAT ZGROMADZONE W JEDNYM MIEJSCU!

Specjalnie dla wszystkich zainteresowanych wystawami, pokazami oraz istotnymi wydarzeniami z życia psów, kotów, koni a nawet świnek morskich, stworzyliśmy Kalendarium CBDZOE, które stanowi kompendium informacji ze świata zwierząt. Wszystkie one są na bieżąco aktualizowane oraz modyfikowane aby stanowić rzetelne źródło informacji.
Dzięki Kalendarium nie zapomnicie również Państwo o zbliżającym się święcie naszych czworonożnych.
Wybierzcie zatem interesujący Was miesiąc i zaplanujcie swój udział w jednej z organizowanych imprez!

2016-01-08 09:31
JUŻ TERAZ MOŻESZ KORZYSTAĆ Z FUNKCJONALNOŚCI CBDZOE NAWET, KIEDY JESTEŚ POZA DOMEM I NIE MASZ DOSTĘPU DO KOMPUTERA

APLIKACJA CBDZOE to funkcjonalność dedykowana wszystkim tym użytkownikom, którzy chcą skorzystać z funkcji oferowanych przez CBDZOE za pośrednictwem smartfonów, tabletów oraz wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych. Dzięki niej możesz szybko i łatwo zweryfikować czy zwierzę jest zarejestrowane w bazie za pomocą wyszukiwarki numerów mikroczipów - BEZ KONIECZNOŚCI LOGOWANIA  do CBDZOE! Aplikacja stwarza możliwość wprowadzenia pupila do rejestru zwierząt oznakowanych, dokonania zakupów w sklepie CBDZOE czy też zapoznania z nowościami bazy. W razie potrzeby natomiast, nawiążesz bezpośredni kontakt a administratorem CBDZOE za pomocą opcji - Kontakt.

Pobierz aplikację CBDZOE z Google Play

NOWE FUNKCJONALNOŚCI CBDZOE
2015-12-17 09:04
ZAPLANUJ LISTĘ ZABIEGÓW U SWOJEGO PUPILA I ZAPOMNIJ O NICH! MY BĘDZIEMY PAMIETAĆ ZA CIEBIE...

Już teraz możesz zaplanować listę wszystkich zabiegów weterynaryjnych i pielęgnacyjnych, jakim powinien być poddany Twój czworonożny podopieczny. Zrobisz to bez problemu na swoim Panelu Klienta korzystając z listy proponowanych zabiegów lub też wpisując swoją własną propozycję. Kalendarium zabiegów możesz sporządzić oddzielnie dla każdego z pupili. W określonym czasie przypomnimy Ci o terminie zabiegu wysyłając sms lub wiadomość e-mail.

2015-12-04 14:28
PAMIĘTAJ, PIES TO NIE PREZENT! TO ŻYWE ZWIERZĘ, KTÓRE CZUJE, KOCHA, TĘSKNI I CIERPI

Zanim postanowisz zatem, że w Twoim domu zamieszka czworonóg zastanów się, czy możesz poświecić mu tyle czasu, uwagi i miłości, ile będzie potrzebował. Wiedz też, że kiedy opadnie fala emocji związanych z pojawieniem się psa w domu i nie będzie już on atrakcją dla Twoich dzieci, ostatecznie wszystkie obowiązki spoczną na Twoich barkach. Jeśli zaś zawiedziesz i Ty, Twój "prezent pod choinkę" podzieli los wielu nieszczęśliwych zwierząt bytujących w schroniskach. Jeżeli masz cień wątpliwości odnośnie tego, czy możesz dać dom czworonogowi na długie lata, poprzestań na piesku pluszowym bądź interaktywnym!

WYDAJE CI SIĘ, ŻE TWÓJ PUPIL NIE WIE CO MYŚLISZ, CZUJESZ I JAK BARDZO NIE LUBISZ SWOJEGO SĄSIADA? SPRAWDŹ, CZY MASZ RACJĘ!

Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak blisko jesteś ze swoim psem i jak wiele wie on o Tobie! Sprawdź, które ze skrzętnie ukrywanych przez Ciebie emocji oraz planów nie stanowią - wbrew temu co sądzisz - dla Twojego pupila tajemnicy!

CERTYFIKAT
2015-10-29 14:56
ESTETYCZNY I PRZYDATNY DOKUMENT POWTIERDZAJĄCY REJESTRACJĘ W CBDZOE

Skorzystaj z niezwykle interesującej funkcjonalności jaką stworzyliśmy na CBDZOE i wydrukuj Certyfikat Rejestracji w CBDZOE.

2015-10-29 14:39
JEŚLI TWÓJ PUPIL POSIADA WYŁĄCZNIE TATUAŻ - MOŻESZ TAKŻE ZAREJESTROWAĆ GO W CBDZOE

Wszystkim właścicielom zwierząt rasowych oznakowanych metodami innymi, niż mikroczip, polecamy możliwość rejestracji czworonogów w CBDZOE. Jeśli zaś odnalazłeś psa lub kota posiadającego tatuaż, sprawdź czy nie widnieje on w rejestrze CBDZOE!

KONKURS WAKACYJNY
2015-10-29 14:21
WYPOCZYNEK NA CZTERECH ŁAPACH

Miło nam poinformować, że laureatem konkursu fotograficznego został przepiękny podróżnik po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

2015-10-29 14:02
TYLKO TERAZ JESIENNA PROMOCJA!

Skorzystaj z możliwości jeszcze tańszego znakowania swojego pupila i poznaj szczegóły aktualnej promocji! Tylko teraz otrzymasz od nas GRATIS!

2015-10-29 13:25
ZAPRASZAMY DO LEKTURY NOWEGO ARTYKUŁU CBDZOE, KTÓRY W SZCZEGÓLNOŚCI DEDYKUJEMY WSZYSTKIM

Co próbuje powiedzieć Ci Twój kot? Czy jesteś pewien, że dobrze odczytujesz sygnały, które do Ciebie wysyła?

przewiń w lewo
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry