facebook
google+
kontakt
twitter
Czytnik mikroczipów HALO
Czytnik mikroczipów i o wysokiej czułości - doskonała alternatywa dla koniarzy!
Jesteś w:   Start   »
Artykuły   »
Czytnik mikroczipów HALO

CZYTNIK „HALO” – DOSKONAŁA ALTERNATYWA DLA KONIARZY!

             SPECYFIKACJA

Czytnik HALO - doskonała alternatywa dla koniarzyCzytnik mikroczipów RF-PetScan-HALO służy do szybkiej i łatwej identyfikacji zwierząt posiadających wszczepiony mikroczip (transponder). Czytnik HALO odczytuje numery mikroczipów zgodnych z normą ISO w standardzie FDX-A oraz FDX-B.

Jest urządzeniem bateryjnym, przenośnym, zasilanym z litowo-polimerowego akumulatora, umożliwiającego wielokrotne ładowanie. Umożliwia szybki i precyzyjny odczyt numeru ID z mikroczipa wszczepionego pod skórę zwierzęcia lub z kolczyka. Czytnik obsługuje się za pomocą jednego przycisku. Każdy czytnik posiada swój unikalny numer seryjny.

ZASTOSOWANIE I FUNKCJONALNOŚĆ HALO

 Dzięki dużej czułości oraz zastosowanym rozwiązaniom technologicznym HALO, doskonale sprawdza się przy odczytach transponderów umieszczanych w głębokich warstwach tkanki mięśniowej umożliwiając odczyt mikroczipa u konia. Zastosowanie w tym urządzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych powoduje szybką i precyzyjną identyfikację numeru ID bez względu na to, czy mikroczip u konia został umieszczony pod skórą czy też w głębszych tkankach organizmu zwierzęcia.

Funkcjonalność HALO została sprawdzona w drodze doświadczalnej; czytnik był testowany zarówno w stadninach koni, przez lekarzy weterynarii, funkcjonariuszy Państwowego Inspektoratu Weterynarii, jak i podczas imprez hippicznych wykazując się niezawodnością i precyzją odczytu czipów u koni poddawanych identyfikacji. Wszystkie mikroczipy jakimi były zaimplantowane        badane konie były szybko i bezbłędnie lokalizowane i odczytywane nawet ze znacznych odległości i przy głębokim ich umiejscowieniu.

WYGODA W UŻYTKOWANIU

Czytnik HALO - doskonała alternatywa dla koniarzyZarówno parametry jakie posiada HALO, jak i jego niezawodność w praktycznym zastosowaniu czynią go urządzeniem funkcjonalnym i predestynującym go do miana czytnika do identyfikacji konia. Niewielkie rozmiary czytnika, jego ergonomiczny kształt oraz zakres funkcjonalności są ogromną zaletą podczas pracy w terenie. Czytniki HALO doskonale zastępują bardzo drogi, posiadający duże gabaryty i mało komfortowy w użytkowaniu sprzęt do identyfikacji koni, bez najmniejszego uszczerbku na jakości odczytu. Parametry techniczne jakie cechują tradycyjny czytnik chipów u koni oraz czytnika mikroczipów RF-PetScan-HALO są analogiczne  i Czytnik HALO - doskonała alternatywa dla koniarzygwarantują zbliżoną funkcjonalność bez zbytecznych nakładów finansowych. Podkreślenia wymaga bowiem fakt, iż cena czytnika Halo w odniesieniu do innych, nie przewyższających go jakością czytników dla konia jest nieporównywalnie korzystna, czyniąc HALO dostępnym i niezastąpionym urządzeniem dla wszystkich, pracujących na rzecz koni osób.
Czytnik wyposażony jest w  złącze USB, przeznaczone do połączenia z komputerem oraz ładowania akumulatorów. Oprogramowanie czytnika i sterowniki znajdują się na dołączonym nośniku CD. Umożliwiają one zgranie zawartości pamięci czytnika do komputera oraz wykorzystywanie pozyskanych danych w celach ewidencyjnych.

Zobacz czytnik w sklepie - 1 - CBDZOE

« Powrót do listy artykułów

  Powrót do listy artykułów    Załóż konto w CBDZOE i zarejestruj swojego pupila  
przewiń w lewo
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry