facebook
google+
kontakt
twitter
POMOC
Centralna Baza Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie
Jesteś w:   Start   »
POMOC   »
POMOC

Korzystanie z funkcji - TRANSFER zwierzęcia

 1. Jeśli pragniesz przenieść dane dotyczące zarejestrowanego zwierzęcia, które zostało przez Ciebie sprzedane/przekazane - na konto nowego właściciela, wybierz w Panelu użytkownika znajdującą się obok danego zwierzęcia ikonkę przypisaną do funkcji- „Tranfser” i wypełnij załączony do tego celu formularz. Następnie zatwierdź czynność przyciskiem- TRANSFERUJ i oczekuj na wiadomość e-mail zawierającą link potwierdzający wykonanie operacji transferu.
 2. Jeśli jesteś właścicielem zwierzęcia, które zostało wcześniej zarejestrowane w CBDZOE przez poprzedniego właściciela, masz dwie możliwości dokonania transferu jego danych na swoje konto użytkownika;
 • Możesz poprosić byłego właściciela/hodowcę pieska o dokonanie Transferu zwierzęcia na Twoje dane personalne, wykorzystując przeznaczony do tego celu formularz. Otrzymasz wówczas e-mail z informacją o tym, iż poprzedni właściciel dokonał takiej formalności wraz ze wskazówkami odnośnie dalszego postępowania, czyli do rejestracji i założenia Konta użytkownika w CBDZOE
 • Drugim sposobem jest wejście na stronę CBDZOE oraz samodzielne założenie sobie Konta użytkownika (rejestracja), dokonanie opłaty oraz zwrócenie się z prośbą do poprzedniego właściciela psa o dokonanie transferu zwierzęcia na Twoje konto.

W obydwu przypadkach, TRANSFER zostanie sfinalizowany po jego akceptacji przez byłego oraz obecnego właściciela oraz zatwierdzeniu go przez Administratora.

przewiń w lewo
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry