facebook
google+
kontakt
twitter
IDENTYFIKACJA
Centralna Baza Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie
Jesteś w:   Start   »
IDENTYFIKACJA

Bezpieczny system identyfikacji i rejestracji zwierząt

Pragnąc zapewnić zwierzęciu bezpieczeństwo, poprzez możliwość jego identyfikacji na wypadek zaginięcia czy kradzieży, należy nie tylko założyć mu mikroczip, ale także dokonać rejestracji danych zwierzęcia oraz jego właściciela w bazie CBDZOE. Elektroniczny system identyfikacji i rejestracji zwierząt zaczipowanych pozwala nie tylko na ich szybkie i skuteczne ich rozpoznawanie, ale także daje możliwość, stworzenia zintegrowanej społeczności właścicieli zwierząt oznakowanych tą metodą.

Czipowanie zwierząt, a następnie umieszczenie koniecznych danych w rejestrze stanowią niezastąpioną metodę umożliwiającą szybkie skuteczne rozpoznawanie psów oraz kotów: porzuconych, zagubionych i odnalezionych czy też skradzionych.

Identyfikacja psa czy też kota na podstawie wszczepionego mikroczipa niezbędna jest w przypadku wyjazdu zwierzęcia poza granice kraju; zwierzęta posiadają wymagane w tym przypadku paszporty, w których wklejane są kody kreskowe wszczepionego im chipa, dzięki czemu dokument ten potwierdza ich tożsamość.

zobacz czipy w sklepie CBDZOE - 1 - CBDZOE

Elektroniczna identyfikacja zwierząt

Strona Centralnej Bazy Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie umożliwia szybką oraz bezpieczną rejestrację posiadanego kota czy też psa w bazie zwierząt zaczipowanych. Stworzone przez nas rozwiązanie systemowe, pozwala zarejestrować każdy model mikroczipa – bez względu na jego numer, standard komunikacji, jak też rasę zwierzęcia.

Należy pamiętać, że tylko prawidłowo oraz rzetelnie przeprowadzony wpis do bazy danych sprawi, że późniejsza identyfikacja zwierząt będzie mogła odbywać się skutecznie.

załóż konto w CBDZOE i zarejestruj swojego pupila - 2 - CBDZOE

przewiń w lewo
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry