Masz pytanie? Napisz do nas
 
Znalazłeś błąd na stronie?
  wpisz sumę 2 i 7
dziękujemy za pomoc
 
facebook
google+
kontakt
twitter
WSZYSTKO O NAS
poznaj podstawowe informacje o czipowaniu i rejestracji zwierząt oznakowanych elektronicznie
Jesteś w:   Start   »
WSZYSTKO O NAS

Wszystko o nas

 • O nas
  Centralna Baza Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie jest jedyną, ogólnopolską bazą oferującą możliwość rejestracji zwierząt zachipowanych, oraz oznakowanych za pomocą tatuażu ub identyfikatora, bez względu na ich gatunek oraz typ kodu numerycznego wszczepionego im mikrochipa. Udostępniamy nasze usługi 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.
 • Co to jest czipowanie
  Czipowanie to zabieg polegający na implantacji transpondera pod skórą zwierzęcia, za pomocą sterylnego, jednorazowego aplikatora- strzykawki. Chip wszczepiany jest w okolicy szyi lub pomiędzy łopatkami zwierzęcia przez wykwalifikowanego lekarza weterynarii. Prawidłowo wykonane czipowanie jest zupełnie bezpieczne dla organizmu i zapewnia skuteczną identyfikację do końca życia zwierzęcia.
 • Elementarz CBDZOE
  Jest zbiorem podstawowych informacji dotyczących tematyki elektronicznej identyfikacji zwierząt. Udostępniamy w nim Państwu kompendium wiedzy odnośnie sprzętu przeznaczonego do tego celu, jak i samego procesu, a więc: historii identyfikacji, jej specyfiki, zasad działania oraz ideologii związanej z czipowaniem zwierząt domowych.
przewiń w lewo
 • reklama
  reklama
  reklama
 • reklama
  reklama
  reklama
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry