facebook
google+
kontakt
twitter
NASI PRZYJACIELE
Poznaj NASZYCH PRZYJACIÓŁ i dołącz do ich grona; wymień się z nami swoim banerem!
Jesteś w:   Start   »
NASI PRZYJACIELE

Nasi przyjaciele

Baner Sklep z karmami  Sklep z renomowanymi, importowanymi markami karm dla psów i kotów, produkowanych w oparciu o naturalne komponenty, w szerokiej gamie kategorii dostosowanych do potrzeb wszystkich pupili.

Baner Griffon-land

Niewielka, domowa hodowla psów rasowych, zarejestrowana w ZKwP (FCI). Psy są prawidłowo socjalizowane, wychowują się z dziećmi. Zasadniczym przesłaniem hodowli jest dbałość o eksterier oraz dbałość o zdrowie rasy.
Allrounder Service International Company  Jesteśmy firmą od wielu lat zajmującą się transportem zwierząt domowych po całym świecie. Miesięcznie odwiedzamy około 20 krajów, spotykamy lub wysyłamy zwierzęta samolotem. Po Unii Europejskiej i krajach bliskich (Ukraina, Rosja, Serbia, Macedonia, Bośnia i Hercegowina i in.) podróżujemy samochodami typu Van (zwierzęta zawsze koło nas) w odpowiednich boksach z atestem IATA. Pojazdy z rejestracją trasy GPS, klimatyzacją dwustrefową, rejestratorem. Właściciele firmy i pracownicy to tylko i wyłącznie doświadczeni hodowcy.
psiaklasa szkolenie psów gryfice i okolice Możesz tu zapisać się na kurs dla psów dorosłych lub psiego przedszkola. Możesz zamówić prywatne konsultacje lub po prostu zadać pytanie. Dowiedz się jak wyglądają szkolenia i dlaczego każdy właściciel powinien szkolić swojego psa.
tellvet platforma medyczna stworzona przez lekarzy dla lekarzy

TellVet to nowoczesna internetowa platforma medyczna stworzona przez lekarzy dla lekarzy. TellVet umożliwia konsultacje weterynaryjne i daje dostęp do specjalistów w wielu dziedzinach weterynarii oraz licznych gatunkach zwierząt, w tym egzotycznych. 

Serwis TellVet jest dostępny przez:
- stronę www.tellvet.net
- aplikację mobilną na Androida, Windows Mobile oraz iOS
- program Klinika XP, z którym system TellVet jest zintegrowany i umożliwia wysłanie do specjalisty również historii wizyt pacjenta jednym kliknięciem!

Obecnie platforma posiada ponad 50 ekspertów, którzy w każdej chwili służą pomocą.

Dostęp do specjalistów, jeszcze nigdy nie był tak prosty!
Schronisko dla bezdomnych zwierząt AZYL Biała Podlaska Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt "AZYL" Biała Podlaska
Ogólnopolskie Niezależne Stowarzyszenie Miłośników i Hodowców Psów i Kotów Rasowych CANIS E CATUS Ogólnopolskie Niezależne Stowarzyszenie Miłośników i Hodowców Psów i Kotów Rasowych 'CANIS E CATUS'
Fundacja KASTOR Celem Fundacji KASTOR jest opieka nad zwierzętami bezdomnymi i krzywdzonymi oraz zapobieganie ich bezdomności poprzez prowadzenie akcji pomocowych (m.in. akcja Napełnij Miseczkę, akcja Buda, akcja Sterylizacja) oraz inne formy wsparcia niezamożnych właścicieli zwierząt, a także poprzez edukację społeczną.
Fundacja Dom dla Kundelka Fundacja Dom dla Kundelka powstała w 2016 roku. Wszyscy jej członkowie i wolontariusze pracują zawodowo, a w Fundacji działają w czasie wolnym i nieodpłatnie. Zgodnie ze statutem Fundacja ma na celu niesienie pomocy skrzywdzonym i porzuconym zwierzętom. Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej i działa wyłącznie dzięki wsparciu osób i instytucji, którym los zwierząt nie jest obojętny.
Aleksandrów Łódzki Gmina Aleksandrów Łódzki od wielu lat organizuje akcje bezpłatnego znakowania oraz rejestracji zwierząt towarzyszących, zamieszkujących na swoim terenie. Działania te skutecznie zapobiegają narastaniu zjawiska bezdomności psów i kotów oraz obligują do odpowiedzialności ich właścicieli. Zabieg czipowania wykonywany jest w rekomendowanych gabinetach weterynaryjnych a każdy zwierzak otrzymuje zawieszkę informującą o rejestracji w bazie zwierząt oznakowanych.
SOS-zwierz „SOS-zwierz” jest komórką stworzoną przez gminę Aleksandrów Łódzki. Jej celem jest szeroko rozumiana opieka nad zwierzętami towarzyszącymi zamieszkującymi na jej terenie. Działania „SOS-zwierz” dotyczą wszystkich czynności związanych z zapewnieniem czworonogom bezpieczeństwa, godnych warunków bytowania a także kontroli populacji. Do zadań jej należy również organizowanie bezpłatnych akcji sterylizacji, znakowania, podejmowanie interwencji oraz wsparcie w poszukiwaniach zaginionych czworonogów.
Miejsce na twój baner
(560px x 120px)

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia zasad wymiany banerami oraz zamieszczenia ich na stronie.

Jeśli chcesz umieścić nasz banner na swojej stronie możesz go pobrać z tej strony.

przewiń w lewo
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry