facebook
google+
kontakt
twitter
Wyszukiwarka mikroczipów
Sprawdź czy poszukiwany numer mikroczipa jest zarejestrowany w bazie CBDZOE
Jesteś w:   Start   »
Wyszukiwarka mikroczipów

Wyszukiwarka czipów, tatuaży oraz zawieszek QRCODE

W tym miejscu możesz odszukać, sprawdzić czy mikroczip, numer tatuażu lub zawieszki zwierzęcia jest już zarejestrowany w CBDZOE. Jeżeli nie odnalazłeś poszukiwanego przez Ciebie numeru mikroczipa możesz skorzystać z wyszukiwarki międzynarodowej bazy EuroPetNet w celu ustalenia czy mikroczip był już wcześniej rejestrowany.
wpisz wynik działania
Przeszukano już 949 516 razy


Procedury zaginięcia znalezienia zwierzęcia w bazie CBDZOE, co zrobić?

Procedury zaginięcia / znalezienia zwierzęcia

Jeśli zaginął Twój pupil albo przeciwnie – w Twoje ręce trafił czyjś zwierzak, podejmij jak najszybciej działania zmierzające do tego, aby czworonóg odnalazł swój dom! Opracowane procedury w prosty i skuteczny sposób pomogą Ci podjąć odpowiednie kroki w zależności od sytuacji, oraz kwestii oznakowania zwierzęcia niezależnie od tego, czy posiada ono mikroczip, tatuaż czy też nie zostało w ogóle oznakowane. Wystarczy wybrać odpowiednie zagadnienie i postąpić zgodnie ze wskazaniami procedury!

więcej   

Rejestracja zwierząt oznakowanych

Teraz możesz w prosty i szybki sposób zarejestrować posiadane zwierzęta towarzyszące bez względu na ich gatunek, rasę, płeć raz typ oznakowania.
Pamiętaj, że oznakowanie zwierzęcia jest tylko częściowym działaniem w kwestii jego identyfikacji. Aby zapewnić swojemu pupilowi szybki i bezpieczny powrót domu konieczna jest jego rejestracja w bazie CBDZOE.
Po rejestracji uzyskasz nieograniczony dostęp do funkcjonalności CBDZOE oraz możliwość dodania wszystkich oznakowanych – w jakikolwiek sposób (tatuaż, mikroczip, zawieszka itp.) zwierząt. Wybierz właściwy przycisk.

przewiń w lewo
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry