facebook
google+
kontakt
twitter
FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Jesteś w:   Start   »
FAQ

FAQ - często zadawane pytania

Rejestracja

 • Skorzystaj z opcji- „Rejestracja do bazy”- uzupełniając pola i zatwierdź przyciskiem – ZAŁÓŻ KONTO. Zwracamy uwagę na to, że rzetelne i dokładne podanie danych osobowych w zdecydowany sposób wpływa na skuteczność świadczonych przez nas usług.
 • Zostaniesz przeniesiony do panelu, w którym uzupełniasz wszystkie dane teleadresowe; zaznacz wymagane pola i zatwierdź przyciskiem – DALEJ
 • Następnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracji zwierzęcia, w który wpisujesz wszystkie wymagane dane; po zakończeniu procesu rejestracji użyj przycisku – DALEJ
 • Zostaniesz przekierowany do panelu PŁATNOŚCI;  wybierz interesujący Cię sposób płatności i postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi wybranej metody.
 • Po uiszczeniu opłaty metodą PRZELEWU TRADYCYJNEGO, administrator CBDZOE skontaktuje się z Tobą w celu weryfikacji procesu rejestracji. Po dokonaniu tej formalności, Twoje konto jest aktywne i masz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych funkcji bazy. Jeśli wybrałeś płatność poprzez platformę DotPay, konto będzie aktywne w ciągu kilku minut.

Założenie Konta Użytkownika jest związane z jednorazową opłatą wysokości 40zł. Jest to opłata związana z administrowaniem danych osobowych, niezależna od ilości zwierząt umieszczanych na koncie użytkownika. Rejestrowanie zwierząt oznakowanych przez użytkowników zarejestrowanych już w CBDZOE jest darmowe bez względu na ich ilość oraz sposób oznakowania.

Oferujemy następujące formy dokonywania płatności:

 • Przelew tradycyjny – poprzez samodzielnie wykonany przelew na konto administratora CBDZOE lub też za pomocą formularza dostępnego w załączniku wiadomości e-mail, jaką otrzymasz po wybraniu tej formy płatności
 • Płatność za pośrednictwem platformy DotPay

Logowanie

Jeśli jesteś zarejestrowanym Użytkownikiem CBDZOE, możesz zalogować się do bazy wpisując w wyznaczonym miejscu (górny prawy róg), podany podczas rejestracji adres e-mail oraz hasło. Po zalogowaniu masz możliwość wejścia na swój PANEL UŻYTKOWNIKA poprzez wybranie odpowiedniego przycisku lub też skorzystania z wybranej funkcjonalności CBDZOE.

Rejestracja oznakowanego zwierzęcia jest możliwa w dwóch przypadkach:

 • W przypadku zarejestrowanych już użytkowników, posiadających aktywne konto - poprzez PANEL UŻYTKOWNIKA. Aby tego dokonać, wybierz opcję – TWOJE ZWIERZĘTA. Teraz, musisz założyć rejestr swoich zwierząt oznakowanych poprzez wybranie funkcji – DODAJ ZWIERZĘ.
 • W przypadku użytkowników dokonujących po raz pierwszy rejestracji zwierzęcia oznakowanego -  po wypełnieniu formularza z danymi osobowymi właściciela/hodowcy, zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracji zwierzęcia. 
  W obydwu przypadkach przeznaczonych do tego celu rubrykach wpisz wszystkie wymagane dane a następnie zatwierdź je odpowiednim przyciskiem przyciskiem.

Będąc Użytkownikiem bazy masz możliwość korzystania z pełnej listy funkcjonalności oferowanych przez CBDZOE.

 • Edytować swoje DANE UZYTKOWNIKA - możesz uzupełniać lub zmieniać swoje dane personalne
 • Zarządzać informacjami dotyczącymi Twoich zwierząt; wybierając przycisk TWOJE ZWIERZĘTA otwierasz listę możliwych działań: (edycja, transfer- przeniesienie danych psa na nowego właściciela, usuwać zwierzę z bazy, generować certyfikat rejestracji mikroczipa w bazie poświadczający wprowadzenie go do bazy, zamieszczać zdjęcia, zgłaszać zaginięcie psa)- wybierając pożądaną ikonkę.
 • Zamieszczać oferty sprzedaży oraz zarządzać nimi. Koszt zamieszczenia oferty wynosi 1zł; możliwe jest korzystanie z następujących pakietów ogłoszeniowych:
  • PAKIET 3-ech publikacji – KOSZT 2,5zł
  • PAKIET 5-ciu publikacji – KOSZT 4zł
  • PAKIET 10-ciu publikacji – KOSZT 8zł
 • Zamieszczać ogłoszenia dotyczące zaginionych bądź znalezionych zwierząt.

Inne

Aby wejść do DZIAŁU OFERT, wybierz odpowiedni przycisk na głównym pasku menu. Dział ofert stwarza następujące możliwości:

 • przeglądania i wyszukiwania pożądanych ofert zamieszczonych przez wszystkich użytkowników bazy; w tym celu możesz skorzystać z parametrów wyszukiwania umieszczonych po lewej stronie listy ofert
 • dodawania swoich oferty do listy; najpierw wybierz przycisk DODAJ OFERTĘ.  Aby móc skorzystać z tej opcji, musisz najpierw wykupić potrzebną ilość KREDYTÓW. Istnieje też możliwość wykupienia całych pakietów. W tym celu wybierz przycisk – KUP WIĘCEJ, który przekieruję Cię na stronę sklepu. Tam wybierz interesujący Cię pakiet ofert i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Teraz możesz już zamieścić swoją ofertę.
 • wypełnij wymagane pola związane z informacjami dotyczącymi Twojej oferty i wybierz przycisk ZAPISZ.
 • Emisja Ogłoszenia w Serwisie rozpoczyna się niezwłocznie po jego aktywacji

Pamiętaj, że Twoja oferta będzie emitowana przez 30 dni. 

Aby wejść do DZIAŁU OGŁOSZEŃ, wybierz odpowiedni przycisk na głównym pasku menu. Dział ogłoszeń stwarza następujące możliwości:

 • przeglądania i wyszukiwania OGŁOSZEŃ  zamieszczonych przez wszystkich użytkowników bazy; anonse dotyczące zwierząt znalezionych są oznaczone kolorem pomarańczowym zaś zwierząt zaginionych- szarym! W celu odnalezienia poszukiwanego zwierzęcia, możesz skorzystać z opcji wyszukiwania umieszczonych na górze listy.
 • dodawania ogłoszenia; odbywa się poprzez kliknięcie przycisku DODAJ OGŁOSZENIE. Po wypełnieniu wymaganych danych zatwierdź je przyciskiem ZAPISZ
 • jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem CBDZOE i pragniesz zamieścić ogłoszenie dotyczące znalezionego zwierzęcia napisz do nas lub skontaktuj się w dogodny dla Ciebie sposób a my wystawimy ogłoszenie w Twoim imieniu. Otrzymasz od nas potwierdzającą informację zwrotną wraz z linkiem zamieszczonego ogłoszenia.
 1. Jeśli pragniesz przenieść dane dotyczące zarejestrowanego zwierzęcia, które zostało przez Ciebie sprzedane/przekazane - na konto nowego właściciela, wybierz w Panelu użytkownika znajdującą się obok danego zwierzęcia ikonkę przypisaną do funkcji- „Tranfser” i wypełnij załączony do tego celu formularz. Następnie zatwierdź czynność przyciskiem- TRANSFERUJ i oczekuj na wiadomość e-mail zawierającą link potwierdzający wykonanie operacji transferu.
 2. Jeśli jesteś właścicielem zwierzęcia, które zostało wcześniej zarejestrowane w CBDZOE przez poprzedniego właściciela, masz dwie możliwości dokonania transferu jego danych na swoje konto użytkownika;
 • Możesz poprosić byłego właściciela/hodowcę pieska o dokonanie Transferu zwierzęcia na Twoje dane personalne, wykorzystując przeznaczony do tego celu formularz. Otrzymasz wówczas e-mail z informacją o tym, iż poprzedni właściciel dokonał takiej formalności wraz ze wskazówkami odnośnie dalszego postępowania, czyli do rejestracji i założenia Konta użytkownika w CBDZOE
 • Drugim sposobem jest wejście na stronę CBDZOE oraz samodzielne założenie sobie Konta użytkownika (rejestracja), dokonanie opłaty oraz zwrócenie się z prośbą do poprzedniego właściciela psa o dokonanie transferu zwierzęcia na Twoje konto.

W obydwu przypadkach, TRANSFER zostanie sfinalizowany po jego akceptacji przez byłego oraz obecnego właściciela oraz zatwierdzeniu go przez Administratora.

Funkcja ta jest dostępna zarówno dla użytkowników bazy posiadających zarejestrowane konto, jak i gości, pragnących zamieścić informację odnośnie zwierząt poszukujących domu lub pragnących adoptować zwierzę. W celu przejścia do Kącika Adopcyjnego wybierz odpowiedni baner znajdujący się dolnej części głównej strony. Przejrzyj listę anonsów adopcyjnych lub zamieść ogłoszenie wybierając odpowiedni przycisk w górnej części podstrony.

Opcja ta służy do odnajdywania miejsc z zakresu gastronomii i hotelarstwa, w których akceptowane są zwierzęta domowe oraz pensjonatów dla zwierząt i lecznic. Stwarza możliwość zarówno odnajdywania poszukiwanych miejsc, jak i ich dodawania. Aby przejść do konkretnej funkcji wybierz baner – MIEJSCA PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM- znajdujący się u dołu strony głównej. Po przejściu do podstrony wybierz interesującą Cię kategorię lub województwo.

Aby uzyskać możliwość dodania MIEJSCA PRZYJAZNEGO nie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem CBDZOE. Możesz założyć GONTO GOŚCIA, które umożliwi Ci zamieszczenie swojego miejsca na mapce.

Opcja ta pełni rolę szybkiej wyszukiwarki. Dzięki niej możliwe jest szybkie i bezpośrednie odnalezienie poszukiwanego wątku lub zagadnienia bez konieczności przeglądania całego serwisu.

W celu znalezienia szukanego terminu wpisz go w pasek wyszukiwarki i zatwierdź lupką. Po  wykonaniu tej czynności wyświetli się lista definicji odpowiadających poszukiwanemu hasłu.

Jeśli potrzebujesz innej pomocy z naszej strony, zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić. Oczekujemy na Twoje pytania pod adresem e-mail – pomoc@cbdzoe.pl oraz numerem telefonu 91 384 59 82 lub tel kom 730 268 588.

przewiń w lewo
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
 • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry