facebook
google+
kontakt
twitter
O nas
zaczipuj swojego psa zarejestruj kotka w bazie
Jesteś w:   Start   »
O nas

Wszystko o nas - baza CBDZOE

„ CBDZOE - z nami znajdziesz” – czyli - co powinieneś o nas wiedzieć?

Centralna Baza Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie www.cbdzoe.pl jest ogólnopolskim zbiorem informacji dotyczącym zaczipowanych zwierząt. Strona powstała z myślą o wszystkich miłośnikach psów, kotów oraz innych pupili, posiadających mikroczip, którzy chcą aby ich zwierzę było zarejestrowane w centralnej i ogólnopolskiej bazie danych, dostępnej 24h/dobę 7 dni w tygodniu.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli czworonogów utworzyliśmy taką bazę danych, która nie będzie wprowadzała ograniczeń jeżeli chodzi o numer mikroczipów, ich producenta, standard komunikacji (FDX-A, FDX-B, HDX), rasę i pochodzenie zwierząt oraz sposób rejestracji. Staramy się też do minimum ograniczyć proces samej rejestracji służąc pomocą w przypadku napotkania problemu.

wyszukiwarka czipów, tatuaży oraz zawieszek QRCODE →

Propagujemy ideę elektronicznej identyfikacji zwierząt w społeczeństwie uświadamiając, że samo założenie pupilowi microchipa nie jest wystarczającym zabiegiem do tego aby zapewnić mu bezpieczeństwo oraz stuprocentową identyfikację. Przez Internet, poprzez ulotki informacyjne, akcje uświadamiające i prowadzone kampanie, wyjaśniamy jak ważną rolę odgrywa elektroniczna identyfikacja i rejestracja każdego wszczepionego mikrochipa w bazie danych. Naszą akcję upowszechniającą przeprowadzamy również podczas organizowanych na terenie kraju wystaw psów i kotów rasowych, na których oferujemy dostęp do wszelkich informacji dotyczących elektronicznego znakowania zwierząt. Dążymy do współpracy z klinikami oraz gabinetami weterynaryjnymi a także hodowcami zwierząt zainteresowanymi zalecaną przez naszą bazę formą znakowania
Głównym naszym założeniem jest gromadzenie danych zwierząt oznakowanych elektronicznie, umożliwiające ich szybką identyfikację a także utworzenie społeczności właścicieli zwierząt oznakowanych elektronicznie. Jesteśmy utwierdzeni w przekonaniu o słuszności obranej drogi i wierzymy w duży potencjał Bazy CBDZOE. Chcemy też, abyś był pewien, że wybierając naszą bazę, dokonałeś prawidłowego wyboru, toteż od dłuższego czasu prowadzimy szczegółową analizę i rozpoznanie tematu dotyczącego identyfikacji zwierząt, czipowania psów i kotów.
Czipowanie zwierząt a zwłaszcza psów i kotów, to skuteczna metoda dająca możliwość szybkiej identyfikacji zaginionych, bezdomnych, skradzionych oraz odnalezionych zwierząt. Niezbędna jest ona w przypadku podróży zagranicznych, podczas których wymagany jest paszport zawierający kod kreskowy danego mikroczipa. Wszczepiając zwierzęciu mikroczip zawierający numer identyfikacyjny stwarzamy szansę na łatwiejsze odnalezienie w przypadku jego zaginięcia. Mikrochip może implantować wykwalifikowany lekarz weterynarii, udostępniając właścicielowi zwierzęcia przypisany numer, który załączany jest przez producentów w postaci samoprzylepnego kodu kreskowego znajdującego się w zestawie. Jeżeli mamy dostęp do Internetu możemy samodzielnie zarejestrować ten numer w bazie danych CBDZOE podając obowiązkowo swoje dane teleadresowe (imię, nazwisko, adres, telefon).
Analizowaliśmy różne typy oferowanych na rynku mikroczipów oraz sposoby rejestracji znakowanych zwierząt. Prowadziliśmy rozmowy z hodowcami oraz właścicielami psów i kotów bacznie analizując ich sugestie i spostrzeżenia w celu wypracowania optymalnych rozwiązań. Obecnie wiemy, jakie jest zapotrzebowanie i na podstawie pozyskanych informacji rozpoczęliśmy prace nad pierwszą w Polsce tak skonstruowaną Centralną Bazą Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie. Posiadamy niezbędne doświadczenie i możliwości technologiczne, aby stworzyć bazę danych opartą na merytorycznej wiedzy i znajomości potrzeb. To nasza pasja i miłość do zwierząt sprawia, że robimy to w sposób odpowiedzialny i pełenzaangażowania. Dbamy o to, aby nasza baza była postrzegana przez potencjalnych użytkowników, jako rzetelna i wiarygodna. Zbudowaliśmy bazę CBDZOE w przekonaniu, że wprowadzi ona innowacyjne rozwiązania i stworzy więcej możliwości operowania informacjami dotyczącymi zarejestrowanych zwierząt. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, na bieżąco analizujemy ich sugestie, dążąc stale do doskonalenia naszej współpracy.
Jeżeli zatem kochasz swojego zwierzaka i kierujesz się jego dobrem - zaczipuj go i zarejestruj je w centralnej bazie danych zwierząt oznakowanych elektronicznie www.cbdzoe.pl! Nasza baza ułatwi identyfikację zaczipowanego zwierzęcia i ustalenie danych jego właściciela. Znakowanie zwierząt, czipowanie psów i kotów zabezpieczy Cię również przed oszustwem i manipulacją, potwierdzi rzetelność hodowli dając dowód własności i pochodzenia zaczipowanego psa lub kota.

załóż konto w CBDZOE i zarejestruj swojego pupila →

Zwracamy jednocześnie Twoją uwagę na to, że jedynie poprawne zamieszczenie rzetelnych danych gwarantuje pożądany efekt, jakim jest prawidłowa identyfikacja zwierzęcia zwiększając szanse na jego odnalezienie.
Aby ułatwić cały proces elektronicznej identyfikacji zwierząt i uczynić go maxymalnie komfortowym oferujemy mikroczipy dla małych i dużych zwierząt, czytniki mikroczipów FDX-B oraz samą bazę danych zwierząt zaczipowanych w jednym miejscu! Nasze produkty spełniają normy ISO i wykonane są z wykorzystaniem technik gwarantujących Twojemu czworonogowi bezpieczeństwo z punktu widzenia zdrowotnego.

kup mikroczip i oznakuj swojego pupila →
 
Zanim podejmiesz decyzję o wyborze naszej bazy CBDZOE możesz do nas pisać, dzwonić i pytać tak długo, aż rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości i uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię zagadnienia.
Ponieważ zależy nam na ciągłym podnoszeniu jakości oferowanych usług, zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz uwagami na temat naszej bazy CBDZOE. Będziemy wdzięczni za wyrażanie przez Państwa opinii, na podstawie których możemy się doskonalić.

kontakt z bazą zwierząt CBDZOE →

Jako, że jednym z naszych założeń jest integrowanie środowiska hodowców oraz właścicieli psów, kotów oraz innych pupili, stworzyliśmy możliwość konwersacji i dzielenia się swoimi radościami, problemami oraz spostrzeżeniami na naszym forum. Daje ono sposobność prowadzenia dyskusji oraz wymiany doświadczeń nie tylko w zakresie zagadnień związanych z tematyką znakowania zwierząt lecz również w zakresie szeroko pojmowanej problematyki dotyczącej naszych zwierząt. Założone przez nas forum daje możliwość dzielenia się informacjami na tematy związane z elektronicznym oznakowaniem i nie tylko.
Nasza baza CBDZOE dokłada też wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo ochrony danych osobowych Użytkowników stosując zabezpieczenia mające na celu wyeliminowanie możliwości zapoznania się z danymi osobowymi oraz udostępnianie ich osobom nieupoważnionym. Zapewniamy jednocześnie, że dane właścicieli są tajne i w wyjątkowych sytuacjach udostępniane tylko osobom uprawnionym, a więc: urzędom gminnym, policji, straży gminnej i miejskiej, prokuratorom, zarejestrowanym w GIW schroniskom oraz lekarzom weterynarii.

« Powrót

przewiń w lewo
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
  • Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
    Światowa baza danych zwierząt z mikroczipem
przewin w prawo
zwierzęta rejestracja baza danych CBDZOE

przewiń
do góry